Własny Pokój – usługi

Własny Pokój – usługi streszczają się w autorskiej Ofercie 3xR. Zobacz zatem, co oferuję dla Ciebie jako autora i dla Twojego dzieła. Bez względu na to, na jakim etapie pisania jesteś. Czy potrzebujesz wsparcia w pisaniu, czy redakcji, a może recenzji – Własny Pokój pomoże w każdej sytuacji. Wspólnie damy radę!

Własny Pokój – usługi

REAKCJA – 4,99 zł/strona

– to pomoc, coaching i wsparcie w pisaniu. Ty wysyłasz to, co masz już napisane i to, co masz już zaplanowane. Później wspólnie rozmawiamy i ustalamy Twoje twórcze działania na przyszłość. Bez presji, pośpiechu, w Twoim rytmie. Oceniam potencjał Twojego tekstu na dzieło literackie oraz Ciebie jako autora. Pomagam odblokować wenę twórczą i wejść na prawidłowe tory systematycznego pisania. Udzielam wsparcia na każdym etapie pisania Twojej książki, bez względu na to ile liczy stron teraz, a ile docelowo.

Własny Pokój – usługi

REDAKCJA i/albo KOREKTA – 99/199 zł/arkusz wydawniczy

– to likwidacja błędów gramatycznych, interpunkcyjnych, ortograficznych, stylistycznych, typograficznych oraz zapewnienie poprawności merytorycznej, jak i spójności Twojej książki. Korekta obejmuje natomiast tylko eliminację błędów i jest o połowę tańsza od redakcji.

Zajrzyj do portfolio redaktorskiego, aby zobaczyć moje doświadczenie.

Własny Pokój – recenzje

RECENZJA KSIĄŻKI PRZED WYDANIEM – od 99 zł

– to wewnętrznie zróżnicowana i spójna oraz pełna ocena Twojej pracy w świetle polskiego rynku książki, a także literatury światowej. Określa potencjał książki na rodzimym rynku, uwypukla zalety, tuszuje ewentualne wady. Zawsze szczerze, zawsze krytycznie, zawsze bezkompromisowo.

Masz pytania?

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z którejś z usług?
Coś jest niejasne?
Masz do mnie pytanie, a może zadanie? Wyzwanie?
Potrzebujesz wyceny? Ta jest zawsze darmowa.
Zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy.
Możesz także napisać bezpośrednio: Olga@wlasnypokoj.com.pl.