Podróże – copywriter

10 najciekawszych atrakcji San Francisco

10 najlepszych atrakcji Sydney

10 najważniejszych atrakcji Kuala Lumpur

3 najciekawsze parki narodowe USA

3 najlepsze potrawy Maroko

Maroko, inaczej Królestwo Marokańskie, to państwo położone w północno-zachodniej Afryce, nad Oceanem Atlantyckim i Morzem Śródziemnym. Stolicą Maroko jest miasto Rabat. Maroko słynie ze swojej legendarnej już w świecie koneserów kuchni. Zobaczmy TOP3 dania kuchni marokańskiej. (…)

Atrakcje Szkocji

Szkocja to część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Dawniej było to niezależne królestwo. Szkocja to północna część wyspy Wielkiej Brytanii wraz z Hebrydami, Orkadami i Szetlandami. Od południa graniczy z Anglią. Jego stolicą jest Edynburg, z kolei największym miastem – Glasgow. W tym artykule przejrzymy najważniejsze atrakcje tego wyżynno-górskiego, o klimacie umiarkowanym ciepłym i wybitnie morskim, państwa. (…)

Hiszpania w tydzień

Hiszpania, inaczej Królestwo Hiszpanii, to kraj w Europie Południowej, największe spośród czterech państw położonych na Półwyspie Iberyjskim (pozostałe to Andora, Gibraltar i Portugalia). Na zachodzie graniczy z Portugalią, na południu z Gibraltarem (należącym do Wielkiej Brytanii) oraz z Marokiem. Na północnym wschodzie z kolei, przez Pireneje, graniczy z Francją i Andorą. Stolicą Hiszpanii jest Madryt. Warto podkreślić, że w skład Hiszpanii wchodzą także Baleary i Wyspy Kanaryjskie. Czy można objechać Hiszpanię w tydzień? Co zobaczymy po drodze? O tym wszystkim w tym wpisie. (…)

Najciekawsze miejsca nad wodą na Cyprze

Cypr, inaczej Republika Cypryjska, to państwo położone na wyspie Cypr, która leży we wschodniej części Morza Śródziemnego, u wybrzeży Turcji, Syrii oraz Libanu. Od 1 maja 2004 członek Unii Europejskiej, to państwo niewielkie, ale jakże barwne. Jako że jest to wyspa zewsząd otoczona wodą, Cypr obfituje w wiele miejsc odpowiednich do plażowania czy podziwiania natury. W tym wpisie przejrzymy kilka najwspanialszych miejsc nad wodą na terenie tego niewielkiego państwa. (…)

Nieoczywiste atrakcje Ukrainy

TOP 10: Co warto zobaczyć w Honolulu?

Za co kochamy street food w Wietnamie?