Copywriter i redaktor Olga Kłos

Poznajmy się

Copywriter i redaktor Olga Kłos wita Cię serdecznie. Chcę, abyśmy poznali się lepiej. Mianowicie opowiem Ci teraz o sobie więcej. Wykonuję swoje obowiązki zawodowe, podparta solidnym wykształceniem oraz doświadczeniem. Zatem na tej stronie dowiesz się wszystkiego o mnie.

Moje wykształcenie copywriter i redaktor Olga Kłos

Jestem absolwentką wielu szkół i kursów, w tym kierunkowych. Ukończyłam kolejno:

  • dziennikarstwo i komunikację społeczną (spec. reklama i promocja, 2012);
  • filologię polską (spec. edytorstwo naukowe, 2014);
  • Studia podyplomowe w zakresie Redakcyjno-Wydawniczym (2018);
  • kursy grafiki komputerowej, podstawowy i zaawansowany (2017/2018);
  • bootcamp programistyczny JAVA (2019).

Takie mocne wykształcenie – dziennikarskie, reklamowe, polonistyczne, edytorskie, wydawnicze, graficzne oraz z dziedziny IT pozwala mi pisać teksty dobre, kompleksowe i często eksperckie. Zatem wszechstronna nauka, którą podjęłam na przestrzeni lat, procentuje dla mnie i dla klientów teraz, obecnie. Niczego nie żałuję. Wręcz przeciwnie.

Moje doświadczenie copywriter i redaktor Olga Kłos

Aby zobaczyć, co napisałam do tej pory pod szyldem Copywriter Olga Kłos, zapraszam Cię tutaj, do portfolio copywriterskiego. Wszystkie teksty powstały w wyniku działalności Własnego Pokoju, wcześniej jednakże nazywałam się inaczej. To właściwie nic nie zmienia. Znajdziesz w portfolio teksty z rozmaitych branż.

By przekonać się, jakie pozycje zredagowałam do tej pory pod szyldem Redaktor Olga Kłos, zapraszam tutaj, do portfolio redaktorskiego. Współpracowałam z wydawnictwami tradycyjnymi, naukowymi, jak i z self-publisherami. Bardzo cenię sobie pracę z niezależnymi twórcami. Ponieważ niezależność to jedna z moich sztandarowych wartości.

Krótko i na temat o sobie

Jestem zodiakalnym skorpionem. Zatem pełna pasji i miłości względem tego, czym zajmuję się zawodowo na co dzień. Co robię? Pomagam autorom i biznesom wznieść się na wyższy poziom. Każde zadanie stanowi dla mnie wyzwanie. Razem tworzymy więc coś naprawdę wspaniałego. Musisz wiedzieć jedną rzecz. Mianowicie – to bardzo satysfakcjonująca praca!