Certyfikaty copywritera

Certyfikaty copywritera

Certyfikaty copywritera – dlaczego warto? W toku swojej edukacji i na ścieżce zawodowej uzyskałam kilka ważnych certyfikatów copywritera. Ponieważ są one związane z copywritingiem oraz innymi moimi zdolnościami (graficznymi), wstawiam je tutaj, byś mógł je wszystkie zobaczyć. Zatem zapraszam do zapoznania się z certyfikatami copywritera. Jakie certyfikaty posiada copywriter?

Certyfikaty copywritera – certyfikat marketingu internetowego Google

Swojego czasu, a było to w kwietniu 2017 roku, chciałam przejść profesjonalny kurs marketingu internetowego. Z odpowiedzią przyszło Google i ich autorski program pod nazwą Internetowe Rewolucje. Zawierał nagrania video oraz zadania testowe, sprawdzające zdobytą wiedzę. Zaiste była to rewolucyjna przygoda! Chociaż kurs dał raczej ogólny ogląd na e-marketing, to jednakże takie podstawy, uważam, powinien znać każdy. Ja je znam. I bardzo mnie to cieszy oraz satysfakcjonuje.

certyfikaty copywritera

Certyfikaty copywritera – certyfikaty grafiki komputerowej, stopień podstawowy i zaawansowany

Jako copywriter chciałam poszerzyć swoje usługi o content writing, zatem zdecydowałam się nauczyć robić wspaniałe grafiki dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu. Nauczyłam się obsługi Photoshopa, Illustratora oraz InDesigna. Chociaż później zabrakło mi nieco praktyki, nie żałuję. Obecnie jednakże tworzę grafiki zasadniczo tylko w programie on-line, jakim jest oczywiście Canva. Dostarcza on wystarczających rozwiązań, aby grafiki były oryginalne, czytelne i cieszące oczy.

Kurs „Sekrety copywritingu – pisz tak, aby inni chcieli to kupić

Kurs „Sekrety copywritingu – pisz tak, aby inni chcieli to kupić” był dla mnie znakomitym przeżyciem. Prowadzony przez zawodowca, profesjonalistę w swoim fachu, dostarczył mi wielu wrażeń, a przede wszystkim… dużo wiedzy! Byłam na tych warsztatach bardzo aktywna i sama w ten sposób uczyłam innych. To bardzo ważne dla mnie i miło wspominam do dnia dzisiejszego całe to szkolenie. Dzięki niemu nauczyłam się odróżniać różne formy copywriterskie oraz ustaliłam raz na zawsze swój cennik copywritera.

sekrety copywritingu

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o certyfikatach copywritera?
Masz do mnie pytanie z nimi związane?
Nie wahaj się ani chwili dłużej. Napisz do mnie za pomocą formularza kontaktowego.