Pisanie jest prywatne. Wiem o tym! O usługach Własnego Pokoju

Pisanie, tworzenie, kreacja to czynności mocno prywatne. Można wręcz powiedzieć, że intymne. Tworząc słowo pisane, a w szerokim kontekście – literaturę – często zostawiamy w tej kreacji cząstkę siebie. Jakakolwiek to tematyka, jakikolwiek styl czy też przeznaczenie tekstu.

Stworzyłam Własny Pokój na podstawie zbioru esejów autorstwa Virginii Woolf, noszącego wprost tytuł „Własny pokój” i wydanego w 1929 roku. Brytyjska literatka zachęca w nim do posiadania tytułowego własnego pokoju, do zarabiania własnych pieniędzy i do szeroko pojętej twórczości.

Do Własnego Pokoju zapraszam wszystkich, którzy odważyli się już lub chcą odważyć się „wieść żywot fascynujący” – czyli przelewać swoje myśli, przeżycia, idee – na papier. Cokolwiek tworzysz, na jakimkolwiek jesteś etapie, do kogokolwiek piszesz – jestem, aby wesprzeć Cię w Twoim dążeniu do celu.

Cele te mogą być różne:

– wydanie własnej książki (powieści),

– upowszechnienie autorskiego e-booka,

– wstawienie tekstów na stronę www czy na blog,

– uzyskanie poprawnego i przejrzystego wywodu pracy dyplomowej.

Co robię? Zajmuję się korektą i redakcją tekstów, jak wyżej, wszelakich. Mam na uwadze i mam w sercu szacunek do słowa pisanego. Objawia się on nie tylko dbałością o język polski czy też indywidualny styl autora, lecz może przede wszystkim tym, że zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla Ciebie to, co piszesz. Cechuje mnie zatem uważność nie tylko językowa, ale ta zwykła, psychologiczna, emocjonalna. Wspieram na każdym etapie pisania. Także sama piszę, działam dodatkowo jako copywriterka.

Cennik usług i o wiele, wiele więcej na temat mojej działalności znajdziesz na fanpage’u: Własny Pokój. Zapraszam też na siostrzany Instagram: www.instagram.com/wlasnypokojcompl.

Twórczość każdego z nas to swoisty „własny pokój”. Ja zaprosiłam Cię do swojego. Możemy go dzielić do czasu uzyskania pożądanego przez Ciebie efektu w zakresie Twojej indywidualnej kreacji, bez względu na to, co nią jest (patrz: cele powyżej). Fundamenty są stabilne, wnętrze jest przytulne, a drzwi… No właśnie, co z nimi robimy?

8 thoughts on “Pisanie jest prywatne. Wiem o tym! O usługach Własnego Pokoju

  1. Lubię pisać, choć nie zawsze tak było. Swego czasu krytykowano to, co napisałam. Teraz uważam, że idzie mi to nieźle,ale własnej książki nie napiszę.

  2. Podziwiam Cię za to, że potrafisz ze swojej pasji uczynić codzienność!
    Ja również bardzo chciałabym pisać, już w niedalekiej przyszłości, ale nie mam odwagi i sił by zawalczyć o swoje marzenia…
    Powodzenia! 🙂

Dodaj komentarz