Własny Pokój jest Girlboss Friendly!

Własny Pokój – Redagowalnia jest Girlboss Friendly

Własny Pokój – usługi copywritingu oraz korekty. To miejsce, w którym otrzymasz dobre treści. Co to znaczy, że firma Własny Pokój jest Girlboss Friendly? Wyjaśniam w dzisiejszym wpisie. Zapraszam zatem do lektury posta.

Opis usług Własnego Pokoju

Własny Pokój jest Girlboss Friendly. To działalność powstała z rewolucji w sercu. Domagała się utworzenia firmy opartej na doświadczeniu, profesjonalizmie i pragnieniu odkrywania nowości każdego dnia. To miejsce pełne dobrych treści, a usługi są świadczone oczywiście on-line. Własny Pokój projektuje i kreuje. Podstawą projektu i działania jest zawsze koncept, dopiero później wykonanie. Pozwala to na kompleksowe świadczenie usług on-line, a są to:

 • Korekta i redakcja – wydobycie literackiego potencjału tekstu i eliminacja błędów,
 • Copywriting, content writing – pisanie przyjazne odbiorcom oraz wyszukiwarkom.

Własny Pokój czerpie radość ze współpracy ze wszystkimi autorami, którzy szukają pomocy przy pisaniu swojej książki, bez względu na to, czy jest to:

 • bajka, e-book czy powieść;
 • romans, fantasy, kryminał czy inny gatunek (w grę wchodzi dowolny rodzaj);
 • dzieło dopiero rozpoczęte, w trakcie lub skończone (Własny Pokój oferuje wsparcie na każdym etapie pisania).

Dlaczego Własny Pokój jest Girlboss Friendly?

 • Klientami Własnego Pokoju są zasadniczo kobiety, lecz nie tylko.
 • Własny Pokój wspiera działania autorów i firm w dążeniu do uzyskania jak najlepszego efektu końcowego swojej działalności.
 • Własny Pokój powstał z pasji i potrzeby serca, by stworzyć miejsce pełne nie tylko profesjonalizmu, ale i empatii.
 • Wartości, które niesie współpraca z Własnym Pokojem, to: skuteczność w działaniu, rozwój kreatywności, a przy tym pełna niezależność.
 • Usługi Własnego Pokoju oferuje kobieta kobietom (lecz nie tylko) – to kobieta prowadzi ten biznes.

Jak zostać firmą Girlboss Friendly tak, jak Własny Pokój?

 • Trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na tej stronie.
 • Następnie poczekać na odpowiedź od zespołu Girlboss Friendly i pomyślną weryfikację zgłoszenia.
 • Po pozytywnym sprawdzeniu formularza, wysyłasz informacje niezbędne do umieszczenia Twojej firmy na stronie GBF. I gotowe!

Oferta specjalna GB Friendly Własnego Pokoju

Z kodem „GB Friendly”, zaprezentowanym przy zapytaniu ofertowym poprzez formularz kontaktowy na stronie lub przy wysyłce maila na Olga@wlasnypokoj.com.pl, otrzymasz 15% zniżki na wszystkie usługi.

28 thoughts on “Własny Pokój jest Girlboss Friendly!

 1. Jest to dla mnie nowy temat ale jak dobrze rozumiem ktoś ma swój tekst i zgłasza się do
  „Własnego pokoju” aby ktoś ten tekst sprawdził/przeredagował/ocenił? Jaki jest koszt takiej usługi? Bo domyślam się, że jest to opcja płatna.

  1. Droga Magdaleno! Dobrze się domyślasz – są to opcje płatne. Klient wybiera spośród szeregu moich usług, zależnie czego potrzebuje – tekstu na swoją stronę czy bloga (to copywriting, jak się domyślasz), reakcji na napisany tekst (coaching literacki), redakcji napisanego tekstu bądź jego tylko korekty czy też recenzji przedwydawniczej, która jest drogowskazem do dalszej pracy nad tekstem. Wkrótce opublikuję oficjalny cennik. Zaglądaj na Facebooka – wwww.facebook.com/redagowalnia – by wiedzieć o cenach pierwsza!

Dodaj komentarz